Kuratorzy Zespół III

III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds. Dorosłych

do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

siedziba:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
pl. Żołnierza Polskiego 16
Budynek B
71-551 Szczecin

Sekretariat Zespołu

Lidia Warakomska

pok. 12 budynek B, tel. 091 4603 580, fax 091 4603 589
email: zespolkuratorski3@szczecin-pz.sr.gov.pl

godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek – godz: 7:30 – 18:00
wtorek – piątek – godz. 7:30 – 15:30

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Magdalena Zarzycka
dyżury: poniedziałęk, wtorek, czwartek, godz. 9:00 - 14:30
pok. 404, tel. (91) 4603 591
e-mail: mzarzycka@szczecin-pz.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi

Beata Borecka – dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 – 15:30
pok. 9 budynek B, tel. (91) 4603 590, e-mail: bborecka@szczecin-pz.sr.gov.pl

Edyta Henig – dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 9 budynek B, tel. (91) 4603 590, e-mail: ehenig@szczecin-pz.sr.gov.pl

Anna Jackowska – dyżury: poniedziałek, czwartek. godz. 9:00 – 15:30 
pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 582, e-mail: ajackowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Marta Kochańska – dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 7 budynek B, tel. (91) 4603 588,(585) e-mail: mkochanska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Marta Kos – dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 590, e-mail: martakos@szczecin-pz.sr.gov.pl

Tomasz Lipiec – dyżury: wtorek, piątek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 7 budynek B, tel. (91) 4603 588,(585)  e-mail: tlipiec@szczecin-pz.sr.gov.pl

Kinga Małachowska - dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
 pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 582, e-mail: kmalachowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Aldona Mateja – dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 – 15:30
pok. 9 budynek B, tel. (91) 4603 590, e-mail: amateja@szczecin-pz.sr.gov.pl

Weronika Sieg – dyżury: wtorek, piątek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 9 budynek B, tel. (91) 4603 590, e-mail: wbojakowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Anna Pachucka – dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 13 budynek B, tel. (91) 4603 581, e-mail: apachucka@szczecin-pz.sr.gov.pl

Agnieszka Sokołowska – dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 – 15:30
pok. 7 budynek B, tel. (91) 4603 585, e-mail: asokolowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Joanna Skórzewska – dyżury: wtorek, piątek. godz. 9:00 – 15:30
pok. 10 budynek B, tel. (91) 4603 583 lub 587, e-mail: jskorzewska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Beata Szrajber – dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 – 15:30
pok. 7 budynek B, tel. (91) 4603 585, e-mail: bszrajber@szczecin-pz.sr.gov.pl

Karolina Włodarz – dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 – 15:30  (długotrwała nieobecność) 
pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 582, e-mail: kwlodarz@szczecin-pz.sr.gov.pl

 

Rejestr zmian dla: Kuratorzy Zespół III

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Ciecierski
Dokument z dnia:
2017-11-06
Publikacja w dniu:
2017-11-06
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
Andrzej Poczopko
Opublikował:
Jan Kopala
Dokument z dnia:
2009-10-06
Publikacja w dniu:
2017-01-05
Opis zmiany:
b/d