Kuratorzy Zespół II

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds. Dorosłych

do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

siedziba:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
pl. Żołnierza Polskiego 16
Budynek B
71-551 Szczecin

Sekretariat Zespołu

Izabela Nowak

pok. 12 budynek B, tel. (91) 4603 580, fax (91) 4603 589
email: zespolkuratorski2@szczecin-pz.sr.gov.pl

godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek - godz: 7:30 - 18:00
wtorek - piątek - godz. 7:30 - 15:30

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Sylwester Gos
dyżury: poniedziałek, wtorek, czwartek godz; 9:00 - 14:30
pok. 403, tel. (91) 4603 592
e-mail: sgos@szczecin-pz.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi

Jakub Cendrowski - dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 582, e-mail: jcendrowski@szczecin-pz.sr.gov.pl

Marcin Ciepiel - dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 8 budynek B, tel. (91) 4603 584, e-mail: mciepiel@szczecin-pz.sr.gov.pl

Joanna Cieszyńska - dyżury: poniedziałek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30 (zwolnienie do odwołania)
pok. 11 budynek B, tel. (91) 4603 582, e-mail: jcieszynska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Beata Drzonek - dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 13 budynek B, tel. (91) 4603 581, e-mail: bdrzonek@szczecin-pz.sr.gov.pl

Marcin Filipczak - dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 - 15:30
pok. 8 budynek B, tel. (91) 4603 584, e-mail: mfilipczak@szczecin-pz.sr.gov.pl

Wioletta Jaworska - dyżury: poniedziałek, środa. godz. 9:00 - 15:30
pok. 10 budynek B, tel. (91) 4603 583 lub 587, e-mail: wjaworska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Dorota Piwowarczyk - dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 6 budynek B, tel. (91) 4603 586, e-mail: dpiwowarczyk@szczecin-pz.sr.gov.pl

Damian Przybylski - dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 6 budynek B, tel. (91) 4603 586, e-mail: dprzybylski@szczecin-pz.sr.gov.pl

Beata Sałamaj - dyżury: poniedziałek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 13 budynek B, tel. (91) 4603 581, e-mail: bsalamaj@szczecin-pz.sr.gov.pl

Karolina Sidor - dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 8 budynek B, tel. (91) 4603 584, e-mail: ksidor@szczecin-pz.sr.gov.pl

Dorota Syguła - dyżury: poniedziałek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 6 budynek B, tel. (91) 4603 586, e-mail: dsygula@szczecin-pz.sr.gov.pl

Patrycja Trześniowska - dyżury: wtorek, czwartek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 10 budynek B, tel. (91) 4603 583 lub 587, e-mail: ptrzesniowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Edyta Walkiewicz - dyżury: środa, piątek. godz. 9:00 - 15:30
pok. 10 budynek B, tel. (91) 4603 583 lub 587, e-mail: ewalkiewicz@szczecin-pz.sr.gov.pl

Rejestr zmian dla: Kuratorzy Zespół II

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
Andrzej Poczopko
Opublikował:
Andrzej Poczopko
Dokument z dnia:
2009-10-06
Publikacja w dniu:
2015-05-15
Opis zmiany:
b/d