Kuratorzy Zespół I

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds. Rodzinnych

do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich

siedziba:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
pl. Żołnierza Polskiego 16
71-551 Szczecin

Sekretariat Zespołu

Julita Górniak

pok. 409, tel./fax 091 4603 757
email: zespolkuratorski1@szczecin-pz.sr.gov.pl

godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek – piątek – godz. 7:30 – 15:30

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Katarzyna Kubica

dyżury:poniedziałek, czwartek i piątek godz. 9:00 - 14:30
pok. 409, tel. (91) 4603 769, e-mail: kkubica@szczecin-pz.sr.gov.pl


Kuratorzy zawodowi

Magdalena Anczewska - dyżury:wtorek i środa  godz. 9:00 - 15:00
 pok. 401, tel. (91) 4603 763, e-mail: manczewska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Monika El-Hefnawy - dyżury: wtorek, piątek godz. 9:00 - 15:00
 pok. 407, tel. (91) 4603 764, e-mail: melhefnawy@szczecin-pz.sr.gov.pl

Karolina Jończyk - dyżury: poniedziałek,środa godz. 9:00 - 15:00
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: kjonczyk@szczecin-pz.sr.gov.pl

Anna Kozłowska - dyżury: poniedziałek, środa godz. 9:00 - 15:00
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: akozlowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Ineza Mochol - dyżury: poniedziałek i czwartek godz 9:00 - 15:00
pok. 401, tel. (91) 4603 763, e-mail: imochol@szczecin-pz.sr.gov.pl

Izabela Mielewczyk-Błaszkiewicz - dyżury: wtorek, czwartek godz. 9:00 - 15:00
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: imielewczyk@szczecin-pz.sr.gov.pl

Agnieszka Malinowska-Wasiluk - dyżury: poniedziałek, środa. 9:00 - 15:00
pok. 407, tel. (91) 4603 764, e-mail: amalinowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Łukasz Misiukiewicz - dyżury: wtorek, czwartek godz. 9:00 - 15:00
pok. 407 tel. (91) 4603 764, e-mail: lmisiukiewicz@szczecin-pz.sr.gov.pl

Katarzyna Nowakowska-Strojek - dyżury: środa, piątek godz. 9:00 - 15:00
pok. 402, tel. (91) 4603 463, e-mail: knowakowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Nina Piszczał - dyżury: poniedziałek, środa godz. 9:00 - 15:00
pok. 407, tel. (91) 4603 764, e-mail: npiszczal@szczecin-pz.sr.gov.pl

Anna Rucińska - dyżury: środa, piątek godz. 9:00 - 15:00
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: akacalak@szczecin-pz.sr.gov.pl

Elżbieta Sobolewska - dyżury: środa, czwartek godz. 9:00 - 15:00
pok. 407, tel. (91) 4603 764, e-mail: esobolewska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Agata Szewczyk - dyżury: wtorek, piątek godz. 9:00 - 15:00
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: aszewczyk@szczecin-pz.sr.gov.pl

Ada Wirkowska - dyżury: wtorek, czwartek godz. 9:00 - 15:00
 pok. 402, tel. (91) 4603 463, e-mail: awirkowska@szczecin-pz.sr.gov.pl

Magdalena Szlosek - dyżury: poniedziałek i czwartek godz. 9:00 - 15:00 
pok. 408, tel. (91) 4603 756, e-mail: mszlosek@szczecin-pz.sr.gov.pl

 

Dyżury kuratorów zawodowych I ZKSS mogą ulec zmianie. Informacji udziela sekretarz pod nr telefonu 91 4603 757.

 

Rejestr zmian dla: Kuratorzy Zespół I

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Ciecierski
Dokument z dnia:
2018-10-18
Publikacja w dniu:
2018-10-18
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Ciecierski
Dokument z dnia:
2018-10-01
Publikacja w dniu:
2018-10-01
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Tomasz_Zarczuk
Dokument z dnia:
2018-02-26
Publikacja w dniu:
2018-02-26
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Ciecierski
Dokument z dnia:
2017-12-21
Publikacja w dniu:
2017-12-21
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Jan Kopala
Dokument z dnia:
2017-03-03
Publikacja w dniu:
2017-03-03
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
Wytworzył:
Andrzej Poczopko
Opublikował:
Jan Kopala
Dokument z dnia:
2009-10-06
Publikacja w dniu:
2016-10-11
Opis zmiany:
b/d